Hakkımızda

Huzurun ve keyifli anların vazgeçilmez adresi.

2005 yılı itibariyle konuklarını ağırlamaya başlayan Masmavi Balık Restaurant; leziz menüleri, muhteşem manzarası ile unutulmayacak anlar ve anılar vaad ediyor..

Egenin muazzam ambiyansını İstanbul’da misafirleriyle buluşturan Masmavi Balık Restaurant’ın kapısından girdiğiniz anda bambaşka bir dünyaya merhaba diyeceksiniz. Fonda keyifli müziklerin hoş sohbetlerinize eşlik ettiği Masmavi Balık birbirinden leziz menüleri ve güler yüzlü kadrosuyla ziyaretçilerinden daima tam puan alıyor.

Her mevsimin kendine has özelliklerini her daim içinde barındıran Florya Masmavi Restaurant, büyüleyici manzarası sayesinde güneşin batışına tanıklık etmenizi sağlıyor.

120 kişilik Gala Salonu, 80 Kişilik VIP salonu ve 150 kişi kapasiteli Terası ile açık ve kapalı salon seçeneklerini sunarak tüm özel davetlerinizin adresi olmaya devam ediyor.  Sahip olduğu hijyen sertifikaları ve Covid-19 önlemlerine %100 uyum gösteren Masmavi Balık Restaurant TC kültür ve Turizm bakanlığı denetimindedir. 

Masmavi Balık Florya, Covid19 önlemleri kapsamında mesafe kuralları, ateş ölçer, siperlik, maske ve eldiven gibi tüm detayları en ince ayrıntısıyla dikkate almakta ve konuklarına bu kurallar çerçevesinde maksimum özenle hizmet sunmaktadır. 

Masmavi balık Restaurant, keyifli dost sohbetlerinize, özel organizasyonlarınıza, iş yemeklerinize, kutlama ve özel davetlerinizin tamamına ev sahipliği yaparken; Hijyen, Lezzet ve Güleryüz ilkesiyle hizmet vermektedir. 

COVİD-19 ÖNLEMLERİ

Düzenli havalandırma
Mekân girişinde ateş ölçümü
Tüm masalar arası geniş mesafe aralığı
Tüm personellerin maske ve eldiven kullanma
Sosyal mesafeye kurallarına göre hazırlanan oturma düzeni
Kolay ulaşılan noktalara el dezenfektan standı yerleştirilmesi
Organizasyon, etkinlikler öncesi ve sonrası, açık ve kapalı tüm alanların dezenfekte edilmesi

KOLAY ULAŞIM

Marmaray ile ulaşım: Marmaray Florya durağı 10 dk yürüme mesafesi
Yeni havaalanına 40 dakika

SIK SORULAN SORULAR

Özel menü seçenekleri nelerdir?
Çocuklara özel menü hazırlama, Grup yemeklerine özel fix menü seçenekleri 

Mekanın kısıtlamaları nelerdir?
Evcil hayvan kabul edilmez. Dışarıdan alkol getirilemez.


Müşteri Yorumları

Sizleri misafir etmekten
mutluluk duyarız.

Rezervasyon Yap