Kurumsal Etkinlikler

Kurumsal Etkinlikler

Muhteşem manzarası ve leziz menüleri ile hizmet sunan Massmavi Restaurant, açık ve kapalı salonları ile dört mevsim sizlere hizmet sunuyor.

Massmavi Restaurant, profesyonel ekibi ile; Muhteşem deniz manzarasına sahip 150 kişi kapasiteli Teras salonu veya 120 kişi kapasiteli Gala salonu ile yemekli ve kokteyl menülü seçenekleri ile tüm kurumsal etkinliklerinizde organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor.

Şık, modern ve egeden esinlenen ambiyansı ile deniz ve karayolu ulaşım kolaylığı sayesinde keyifli ve unutulmaz organizasyonlarınızın en doğru adresi olmaya devam ediyor.

Konforu daima ön planda tutan ve tüm detayları en ince ayrıntısı ile planlayan Masmavi Restaurant, teras salonunda yer alan açılıp kapanır tavan olanağı ile beklenmeyen hava koşullarından etkilenmeden organizasyonu kusursuz şekilde devam etmenizi sağlıyor. 

Masmavi Balık restoran olarak ayrıca, Açılışlar, Baby Shower, Bayi Toplantısı, Davet Ve Resepsiyon, Doğum Günü, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü Yemeği gibi organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. 

Tüm organizasyonlar için; konuklarımız organizasyon firması getirebilmektedir, ayrıca menülerde bütçenize ve arzunuza göre değişiklikler yapılabilmektedir. 

Salonlarımız gruplara özel oturma düzeni sayesinde sahne alanı sunarken, DJ MÜZİK hizmetimizde mevcuttur. 

Sizlerde en özel organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçebilir bilgi ve fiyat alabilirsiniz.